Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: none
tr: hiçbiri

en: View
tr: Görüntüle

en: Mail
tr: Posta

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Recipients
tr: Alıcılar

en: From
tr: Kimden

en: Attachments
tr: Ekler
