Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: none
ur: کوئی نہیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Configure
ur: ترتیب
