Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: none
vi: không có

en: View
vi: Xem

en: Mail
vi: Thư

en: Configure
vi: Cấu hình

en: Recipients
vi: Người nhận

en: From
vi: Từ

en: Debug Mode
vi: Chế độ gỡ lỗi

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Queue
vi: Hàng đợi
