Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: none
af: geen

en: View
af: Wys

en: Mail
af: E-pos

en: Configure
af: Verstel

en: Recipients
af: Ontvangers

en: From
af: Van

en: Attachments
af: Aanhangsels
