Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Subject
am: ዓርእስት

en: none
am: ምንም

en: View
am: ትይታ

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Configure
am: ውቀር
