Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ast: Asuntu

en: none
ast: nengún

en: View
ast: Vista

en: Configure
ast: Configurar

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: From
ast: De

en: Attachments
ast: Axuntos
