Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: none
bg: не

en: View
bg: Прегледай

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Recipients
bg: Получатели

en: From
bg: От

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
