Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: none
cs: žádné

en: View
cs: Zobrazit

en: Mail
cs: E-mail

en: Configure
cs: Nastavení

en: Recipients
cs: Příjemci

en: From
cs: Od

en: Attachments
cs: Přílohy
