Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: View
dz: སྟོན་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: From
dz: ལས་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
