Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: none
el: κανένα

en: View
el: Προβολή

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: From
el: Από

en: Attachments
el: Συνημμένα
