Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: none
eo: neniu

en: View
eo: Vidu

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Configure
eo: Agordu

en: Recipients
eo: Ricevontoj

en: From
eo: De

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
