Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Subject
et: Teema

en: none
et: puudub

en: View
et: Kuva

en: Mail
et: E-post

en: Configure
et: Seadistus

en: Recipients
et: Saajad

en: From
et: Kellelt

en: Attachments
et: Manused
