Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: none
fi: ei yhtään

en: View
fi: Näytä

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Configure
fi: Määrittele

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: From
fi: Lähettäjä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Queue
fi: Jono

en: Send Method
fi: Lähetystapa
