Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: none
fr: aucun(e)

en: View
fr: Voir

en: Mail
fr: Courriel

en: Configure
fr: Configurer

en: Recipients
fr: Destinataires

en: From
fr: A partir de

en: Debug Mode
fr: Mode débogage

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Queue
fr: File

en: Batch Size
fr: Taille du lot
