Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: none
gl: ningún

en: View
gl: Ver

en: Mail
gl: Correo-e

en: Configure
gl: Configurar

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: From
gl: De

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Queue
gl: Cola
