Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Subject
he: נושא

en: none
he: ללא

en: View
he: צפיה

en: Mail
he: מייל

en: Configure
he: הגדרות

en: Recipients
he: נמענים

en: From
he: מאת

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Queue
he: תור
