Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: none
hi: कोई नहीं

en: View
hi: देखें

en: Mail
hi: मेल

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: Recipients
hi: प्राप्तकर्ता

en: From
hi: से

en: Attachments
hi: संलग्नी
