Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: none
hr: ništa

en: View
hr: Pregled

en: Mail
hr: E-pošta

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Recipients
hr: Primatelji

en: From
hr: Od

en: Attachments
hr: Privitci
