Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: none
hu: nincs

en: View
hu: Megtekintés

en: Mail
hu: Levél

en: Configure
hu: Beállít

en: Recipients
hu: Címzettek

en: From
hu: Honnan

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Queue
hu: Várólista
