Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: none
it: nessuno

en: View
it: Visualizza

en: Configure
it: Configura

en: Recipients
it: Destinatari

en: From
it: Da

en: Attachments
it: Allegati
