Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: View
kk: Қарау

en: Configure
kk: Баптау

en: Recipients
kk: Алушылар

en: From
kk: Кімнен

en: Attachments
kk: Косымшалар
