Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: none
km: គ្មាន

en: View
km: មើល

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: From
km: ពី

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
