Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Batch Size
kn: ಗುಂಪಿನ ಗಾತ್ರ
