Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: none
ku: هیچ

en: View
ku: پیشاندان

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Recipients
ku: وەرگرەکان

en: From
ku: له‌لایەن

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
