Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: none
lt: joks

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Mail
lt: Paštas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: From
lt: Nuo

en: Attachments
lt: Prisegtukai
