Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: none
lv: neviens

en: View
lv: Skatīt

en: Mail
lv: Pasts

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Recipients
lv: Adresāti

en: From
lv: No

en: Attachments
lv: Pielikumi
