Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Subject
my: အကြောင်း

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: From
my: မှ
