Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Subject
nn: Emne

en: none
nn: ingen

en: View
nn: Sjå på

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: From
nn: Frå

en: Attachments
nn: Vedlegg
