Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: none
pl: brak

en: View
pl: Widok

en: Mail
pl: Poczta

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: From
pl: Od

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Queue
pl: Kolejka

en: Batch Size
pl: Wielkość partii
