Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: none
fa: هیچ

en: View
fa: مشاهده

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: From
fa: از
