Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: none
ro: nimic

en: View
ro: Afișează

en: Mail
ro: E-mail

en: Configure
ro: Configurează

en: Recipients
ro: Destinatari

en: From
ro: De la

en: Attachments
ro: Ataşamente
