Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: none
ru: нет

en: View
ru: Просмотр

en: Mail
ru: Почта

en: Configure
ru: Настроить

en: Recipients
ru: Получатели

en: From
ru: От

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Attachments
ru: Вложения

en: Queue
ru: Очередь

en: Mass messaging Cron Settings
ru: Настройки Cron для массовых рассылок

en: Mass Messaging
ru: Массовая рассылка

en: Administer mass messaging
ru: Управление массовыми рассылками

en: Mass messaging
ru: Массовая рассылка сообщений

en: Administer Mass messaging.
ru: Управление массовыми рассылками.

en: Configure Mass messaging module.
ru: Настройка модуля массовых рассылок.

en: View the Mass messaging queue.
ru: Просмотр очереди массовых сообщений.
