Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: none
sk: žiadne

en: View
sk: Zobraziť

en: Mail
sk: Pošta

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Recipients
sk: Adresáti

en: From
sk: Od

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Queue
sk: Rad
