Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: none
sl: nič

en: View
sl: Prikaži

en: Configure
sl: Nastavi

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: From
sl: Od

en: Attachments
sl: Priponke
