Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: none
sv: ingen

en: View
sv: Visa

en: Mail
sv: E-post

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Recipients
sv: Mottagare

en: From
sv: Från

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Queue
sv: Kö
