Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: none
ta: இல்லை

en: View
ta: பார்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: Recipients
ta: பெருநர்கள்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்

en: Queue
ta: வரிசை
