Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: none
th: ไม่มี

en: View
th: ดู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: From
th: จาก
