Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: none
uk: немає

en: View
uk: Перегляд

en: Mail
uk: Пошта

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: From
uk: Від

en: Debug Mode
uk: Режим зневадження

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Queue
uk: Черга

en: Send Method
uk: Метод відправки

en: Views Arguments
uk: Аргументи виду

en: Mass messaging Cron Settings
uk: Налаштування крону для масових повідомлень

en: Mass Messaging
uk: Масові повідомлення

en: Administer mass messaging
uk: Адміністрування масових повідомлень

en: File Path
uk: Шлях файлу

en: Mass messaging
uk: Масові повідомлення

en: Administer Mass messaging.
uk: Адміністрування масових повідомлень.

en: Configure Mass messaging module.
uk: Налаштування модуля масових повідомлень.

en: View the Mass messaging queue.
uk: Перегляд черги масових повідомлень.
