Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: none
ar: لا شيء

en: View
ar: عرض

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Configure
ar: ضبط

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: From
ar: من

en: Attachments
ar: المرفقات
