Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: none
be: няма

en: View
be: Праглядзець

en: Mail
be: Пошта

en: Configure
be: Правіць

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: From
be: Ад

en: Attachments
be: Дадаткі
