Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: none
bo: མེད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན
