Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: none
de: keine

en: View
de: Ansicht

en: Mail
de: E-Mail

en: Configure
de: Konfigurieren

en: Recipients
de: Empfänger

en: From
de: Von

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Attachments
de: Anhänge

en: Queue
de: Warteschlange

en: Batch Size
de: Batch-Größe
