Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: none
is: engin

en: View
is: Skoða

en: Mail
is: Póstur

en: Configure
is: Stilla

en: Recipients
is: Viðtakendur

en: From
is: Frá

en: Attachments
is: Viðhengi
