Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: none
ka: არცერთი

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: From
ka: ვისგან

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
