Mass Messaging (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: View
ne: दृश्य

en: Mail
ne: पत्र

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता
