Mass Messaging (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: View
te: చూడు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: From
te: నుండి

en: Attachments
te: జోడింపులు
