MASt (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Submit
be: Захаваць

en: Author
be: Аўтар

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Password
be: Пароль

en: Image
be: Малюнак

en: Book
be: Падшыўка

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Album
be: Альбом

en: Audio
be: Аўдыё

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Forum
be: Форум

en: Blog
be: Блог

en: Webform
be: Анкета

en: Poll
be: Апытанне

en: Taxonomy field @field_name not found.
be: Поле таксанаміі @field_name не было знойдзена.
