MASt (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Submit
cs: Odeslat

en: Author
cs: Autor

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: On
cs: Zapnuto

en: Password
cs: Heslo

en: Image
cs: Obrázek

en: Book
cs: Kniha

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Roles
cs: Role

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Forum
cs: Fórum

en: Poll
cs: Anketa

en: Taxonomy field @field_name not found.
cs: Pole taxonomie @field_name nebylo nalezeno.
