MASt (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Title
da: Titel

en: Submit
da: Indsend

en: Author
da: Forfatter

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: On
da: Tilsluttet

en: Password
da: Adgangskode

en: Image
da: Billede

en: Book
da: Bog

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Audio
da: Lyd

en: Event
da: Begivenhed

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Roles
da: Roller

en: Click here
da: Klik her

en: Gallery
da: Galleri

en: Photo
da: Foto

en: Webform
da: Webformular

en: Poll
da: Afstemning

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Taxonomy field @field_name not found.
da: Taksonomifelt @field_name ikke fundet.

en: Request a new password
da: Send en ny adgangskode
