MASt (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Submit
el: Υποβολή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: On
el: Ανοικτό

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Image
el: Εικόνα

en: Book
el: Βιβλίο

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Album
el: Άλμπουμ

en: Event
el: Συμβάν

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Click here
el: Κλικ εδώ

en: Gallery
el: Γκαλερί

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Poll
el: Ψηφοφορία

en: Taxonomy field @field_name not found.
el: Το πεδίο ταξινόμησης @field_name δε βρέθηκε.
